0 272 614 13 40
Image
Tarımda Entegreyiz…

Kurt Gurme 1960 yılından beri inşaat ,tarım ve hayvancılık alanlarında faaliyet gösteren Kurt Grup işletmelerinin gıda kuruluşu olan bir aile şirketidir.

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde bulunan arazilerinde organik, iyi tarım ve global gap olarak çeşitli meyve ve sebzeler yetiştirip yurt içi ve yurt dışı pazarlarında 1980 den beri yer almaktadır. Açık arazilerinde narenciye çeşitlerinden incire, erikten goji berrye kadar çok çeşitli ürün gamına sahiptir.

 

2009 yılında 5 hektar alanda Türkiye’nin en modern serasını kurmuştur ve o tarihten itibaren Avrupa’ya salkım domates ihracatında en ön sıralardadır. Yine kendi bünyesinde bulunan Türkiye’nin en modern fideliğinde kendi fidelerini tohumdan üretmektedir.

Kurt Grup olarak izlenebilirliğin en başta olduğu taze ürünlerde, fideden meyveye kadar belli periyotlarda su, toprak ve pestisit analizleri devamlı saha ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Kurt Gurme
 
Kurt Gurme

Yetiştiricilikte tecrübeye ek olarak, 2013 yılında Kurt Gurme Afyonkarahisar’da meyve sebze işleme tesisini hayata geçirmiştir. Burada da en son teknoloji ile donuk, kurutulmuş pek çok ürünü işleyebilmekte ve ürünlerinin tamamını yurt dışı pazarlarında satışını yapmaktadır.

Aile şirketimiz 2021 yılında Ankara da kurulan fabrikasıyla inovasyonu en ön plana çıkararak fark yaratan ürünler üretmeye devam edecektir.

 

Kurt Grup olarak, tüm işletmelerimizde sürdürülebilir doğal kaynakları kullanarak bitki atıkları, toplanan yağmur suları ve kullanılan tüm malzemelerin geri dönüşümünü sağlayarak tamamen çevre dostu üretim gerçekleştirmekteyiz.

Daha Mutlu ve Daha Sağlıklı bir Dünya için Kurt Gurme 3 yıldır “Limit Sensin” adlı Ultra Maraton etkinliğinde sporculara destek olarak, sosyal sorumluluk alanında da üzerine düşen görevi yerine getirmektedir.

Kurt Gurme
0
m2 Closed Area
Kurt Gurme
0
Countries
Kurt Gurme
0
Ton Annual Production
Kurt Gurme

KURT GURME Tarımsal Üretim ve Sanayi A.Ş.

Kurt Gurme

Tanıtım Filmi

SERTİFİKALAR

brc
usda
k
organik tarım
global
smeta
iso
yesil