0 272 614 13 40
Image

Türkiye'nin farklı bölgelerinde bulunan çok sayıda tarım arazilerimizde organik, iyi tarım ve global gap uygulamaları doğrultusunda çeşitli meyve ve sebzeler yetiştirerek 1980 yılından bu yana yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda bulunmaktayız.

 

Açık tarlalarımızda incir, goji berry, narenciye çeşitleri, erik gibi meyvelerden birçok mevsim sebzesine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. 2009 yılında 5 hektarlık arazide Türkiye’nin en modern serasını kurduk ve o zamandan beri Avrupa'nın önde gelen salkım domates ihracatçılarından biri olduk. Ayrıca tesisimize entegre olarak Türkiye'nin en modern fideliğinde kendi fidelerimizi yetiştiriyoruz. Kurt Grup olarak izlenebilirliğin ön planda olduğu taze ürünlerde fideden meyveye kadar belirli periyotlarda saha ekibimiz tarafından su, toprak ve pestisit analizleri yapılmaktadır.

 

Kurt Gurme, çiftçilik tecrübesinin yanı sıra 2013 yılında Afyonkarahisar'da meyve ve sebze işleme tesisi kurdu. Son teknoloji ile birçok dondurulmuş ve kurutulmuş ürünü işleyip tüm ürünlerimizi dış pazarlara ihraç edebiliyoruz.

 

Kurt Grup olarak tüm işletmelerimizde sürdürülebilir doğal kaynakları kullanarak, bitki atıkları ve toplanan yağmur suyu gibi kullanılan tüm malzemeleri geri dönüştürerek tamamen çevre dostu üretim gerçekleştiriyoruz.

Galeri

SERTİFİKALAR

brc
usda
ifs
k
organik tarım
global
smeta
iso
yesil